„Co możemy dla Państwa zrobić?“

Jako markowy producent firma MAICO Ventilatoren od wielu lat jest synonimem zorientowania na klienta i rozległego, kompetentnego serwisu.
Oferujemy: telefoniczne informacje dotyczące problemów technicznych, wypracowanie propozycji rozwiązań zadań z zakresu techniki wentylacji specyficznych dla danego zastosowania, opracowanie ofert / projektów i wiele więcej.

Wstecz

Seminare/Webinare
Wissen ist der Schlüssel zu Erfolg

Informationen zu unserem umfassenden Seminar-Programm finden Sie hier:

Biblioteka CAD

Biblioteka CAD 3D MAICO

Dane CAD są nieodzowną informacją dla projektantów i konstruktorów. Firma MAICO wspiera Państwa w codziennej pracy udostępniając szczegółowy materiał z danymi dotyczącymi wielu naszych rozwiązań wentylacji.

Wiele wentylatorów osiowych, promieniowych, kanałowych i dachowych oraz liczne komponenty oferujemy Państwu we wszystkich powszechnie używanych formatach danych, jak dxf, dwg, step lub igs.

Wskazówka:

Dostępne do wywołania rysunki CAD 3D opatrzone są tylko wymiarami zewnętrznymi, które podane są również na rysunkach wymiarowych przy produkcie. Wszystkie inne wymiary mogą być niezgodne ze skalą. Wymiary danych CAD nie są wiążące.
O wiążące wymiary należy pytać bezpośrednio w firmie MAICO.

Wentylacja szkół

MAICO wprowadza do szkół powiew świeżości

Kto chce uzyskiwać bardzo dobre wyniki, musi móc zawsze głęboko zaczerpnąć powietrza. Zdrowe powietrze jest bardzo istotne dla zapewnienia optymalnych warunków do uczenia się i nauczania. Nasze specjalne technologie wentylacji szkół, z opracowanymi ekstra systemami wentylacji i wyciągu powietrza z sal lekcyjnych i pomieszczeń szkolnych umożliwiają uzyskiwanie wyśmienitych efektów przez uczniów i nauczycieli.

Świeże powietrze w znacznym stopniu przyczynia się do dobrego samopoczucia. Zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, w których przebywa jednocześnie wiele osób, należy ciągle odnawiać zawartość tlenu. Zwłaszcza wówczas, gdy wentylacja realizowana jest tylko sporadycznie, np. przez otwarcie okien w czasie przerw, tlen bardzo szybko przekształca się w CO2. Następstwem zwiększonej zawartości CO2 w powietrzu w pomieszczeniu są spadek zdolności koncentracji, zmęczenie i częste bóle głowy. Aby móc każdego dnia zachować szczytową formę i koncentrację na kompleksowych treściach dydaktycznych, niezbędne jest świeże i zdrowe powietrze we wszystkich pomieszczeniach. Niezależnie od tego, czy w salach lekcyjnych, czy w pokoju nauczycielskim, w szkolnej kuchni, czy w toalecie – wysokowydajna wentylacja zapewnia optymalne warunki do uczenia się i nauczania.

Szczegółowe informacje na temat wentylacji szkół znajdą Państwo tutaj.

Wyszukiwanie

Możliwe jest wyszukiwanie produktów, dokumentów, stron z zawartością itd.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci optymalne usługi. Pozostając na tej stronie zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.

Stopka redakcyjna Ochrona danych